Ga naar hoofdinhoud

US Open 2012 programma dag 2: Bertens en Haase o.a. in actie

US Open 2012 – programma dag 2. Op de tweede dag van het US Open Grand Slam in New York komen een aantal Nederlanders in actie. Kiki Bertens, Igor Sijsling en Arantxa Rus spelen hun eerste ronde partijen en Robin Haase speelt zijn eerste ronde in het herendubbel toernooi.

Met Andreas Seppi speelt hij vanavond tegen het duo Santiago Gonzalez (MEX) / Scott Lipsky (USA). Het programma voor 28 augustus is bomvol en ziet er als volgt uit:
Arthur Ashe Stadium

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Nina Bratchikova (RUS) – Agnieszka Radwanska (POL)
Andy Roddick (USA) – Rhyne Williams (USA) (niet voor 19.00 uur)
Bethanie Mattek-Sands (USA) – Venus Williams (USA)

Arthur Ashe Stadium

19.00 uur – 01.00 uur Nederlandse tijd

Paolo Lorenzi (ITA) – Novak Djokovic (SRB)
Coco Vandeweghe (USA) – Serena Williams (USA)

Louis Armstrong Stadium

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

David Goffin (BEL) – Tomas Berdych (CZE)
Sam Querrey (USA) – Yen-Hsun Lu (TPE)
Francesca Schiavone (ITA) – Sloane Stephens (USA)
Caroline Wozniacki (DEN) – Irina-Camelia Begu (ROU) (niet voor 00.00 uur)

Grandstand

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Elina Svitolina (UKR) – Ana Ivanovic (SRB)
Karol Beck (SVK) – Jo-Wilfried Tsonga (FRA)
Guillermo Garcia-Lopez (ESP) – Juan Monaco (ARG)
Christina McHale (USA) Kiki Bertens (NED)

match kan verplaatst worden naar Arthur Ashe Stadium. Niet voor 21.30 uur
Court 4

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Thomaz Bellucci (BRA) -Pablo Andujar (ESP)
Jelena Jankovic (SRB) – Kateryna Bondarenko (UKR)
Olga Govortsova (BLR) -Tamira Paszek (AUT)
Max Mirnyi (BLR) – Steve Johnson (USA)
Daniel Nestor (CAN) – Jack Sock (USA)

Court 6

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Andrea Hlavackova (CZE) – Klara Zakopalova (CZE)
Ayumi Morita (JPN) – Monica Niculescu (ROU)
Vera Dushevina (RUS) – Nastassja Burnett (ITA)
Silvia Soler-Espinosa (ESP) – Alla Kudryavtseva (RUS)
Michael Llodra (FRA) – Nicholas Monroe (USA)
Nenad Zimonjic (SRB) – Donald Young (USA)

Court 7

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Ivo Karlovic (CRO) – Jimmy Wang (TPE)
Dominika Cibulkova (SVK) – Johanna Larsson (SWE)
Marcos Baghdatis (CYP) – Matthias Bachinger (GER)
Mirjana Lucic (CRO) – Maria Jose Martinez Sanchez (ESP)

Court 8

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Shuai Peng (CHN) – Elena Vesnina (RUS)
Lara Arruabarrena-Vecino (ESP) – Shahar Peer (ISR)
Sergiy Stakhovsky (UKR) – Stanislas Wawrinka (SUI)
Agnes Szavay (HUN) – Greta Arn (HUN)

Court 10

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Martin Emmrich (GER) – Brian Baker (USA)
Igor Sijsling (NED) – Rajeev Ram (USA)
Urszula Radwanska (POL) – Roberta Vinci (ITA)
Dennis Novikov (USA) – Jerzy Janowicz (POL)
Mikhail Elgin (RUS) – Jonathan Erlich (ISR)
Denis Istomin (UZB) – Andy Ram (ISR)

Court 11

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Santiago Giraldo (COL) – Milos Raonic (CAN)
Vania King (USA) – Yaroslava Shvedova (KAZ)
Julien Benneteau (FRA) – Olivier Rochus (BEL)
Maria Kirilenko (RUS) – Chanelle Scheepers (RSA)

Court 12

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Ekaterina Makarova (RUS) – Eleni Daniilidou (GRE)
Steve Darcis (BEL) – Malek Jaziri (TUN)
Tsvetana Pironkova (BUL) – Camila Giorgi (ITA)
Julian Knowle (AUT) – David Marrero (ESP)
Filip Polasek (SVK) – Fernando Verdasco (ESP)

Court 13

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Kimiko Date-Krumm (JPN) – Sofia Arvidsson (SWE)
Nicolas Mahut (FRA) – Philipp Petzschner (GER)
Garbine Muguruza (ESP) – Sara Errani (ITA)
Carlos Berlocq (ARG) – Bernard Tomic (AUS)

Court 14

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Ksenia Pervak (KAZ) – Carla Suarez Navarro (ESP)
Bojana Jovanovski (SRB) – Mona Barthel (GER)
Edouard Roger-Vasselin (FRA) – Fabio Fognini (ITA)
Akgul Amanmuradova (UZB) – Tatjana Malek (GER)
Colin Fleming (GBR) – Blaz Kavcic (SLO)
Ross Hutchins (GBR) – Jurgen Zopp (EST)

Court 15

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Galina Voskoboeva (KAZ) – Arantxa Rus (NED)
Christian Harrison / Ryan Harrison (USA) – Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski (POL)[4] Johanna Konta (GBR) – Timea Babos (HUN)
Rogerio Dutra Silva (BRA) – Teymuraz Gabashvili (RUS)

Court 16

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Lukasz Kubot (POL) / Youzhny (RUS) – Benjamin Becker (GER) / Nieminen (FIN)
Eric Butorac (USA) / Paul Hanley (AUS) – Jan Hajek (CZE) / Lukas Lacko (SVK)
Santiago Gonzalez (MEX) / Scott Lipsky (USA) -Robin Haase (NED) / Andreas Seppi (ITA)
Jeremy Chardy (FRA) / Martin Klizan (SVK) – Marcel Granollers (ESP) / Marc Lopez (ESP)
Alex Bogomolov Jr. (RUS) / Raven Klaasen (RSA) – Tatsuma Ito (JPN) / Go Soeda (JPN)

Court 17

11.00 uur – 17.00 uur Nederlandse tijd

Nicolas Almagro (ESP) – Radek Stepanek (CZE)
Angelique Kerber (GER) – Anne Keothavong (GBR)
Olga Puchkova (RUS) -Irina Falconi (USA)
Alexandr Dolgopolov (UKR) – Jesse Levine (USA)

#advertentie
Bet365 Sport
Nummer één voor sportweddenschappen
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl
Back To Top