Ga naar hoofdinhoud

dag 3 speelschema Australian Open deel 1

Vannacht om 1 uur begint speeldag 3 van de Australian Open. Behalve partijen in het dames en herenenkelspel beginnen ook de dubbels voor heren en dames. Onder de spannendste tenniswedstrijden enkelspel vandaag zien we: Justine Henin tegen Elena Baltacha, Arantxa Rus tegen Svetlana Kuznetsova, Roger Federer tegen Gilles, Simon, en Caroline Wozniacki tegen Vania King.

In het dubbelspel komt Rogier Wassen met partner Dustin Brown in actie tegen Dmitry Tursunov en Mischa Zverev.

Schema voor Dag 3: Woensdag 19 januari 2011

Rod Laver Arena Vanaf 01:00

Vrouwenenkel – 2de Ronde Justine Henin (BEL)[11] – Elena Baltacha (GBR)
Mannenenkel – 2de Ronde Andy Roddick (USA)[8] – Igor Kunitsyn (RUS)
Vrouwenenkel – 2de Ronde Venus Williams (USA)[4] – Sandra Zahlavova (CZE)

Rod Laver Arena Vanaf 09:00 (ochtend)

Vrouwenenkel – 2de Ronde Jelena Dokic (AUS) – Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
Mannenenkel – 2de Ronde Gilles Simon (FRA) – Roger Federer (SUI)[2]

Hisense Arena Vanaf 01:00

Vrouwenenkel – 2de Ronde Caroline Wozniacki (DEN)[1] – Vania King (USA)
Mannenenkel – 2de Ronde Janko Tipsarevic (SRB) – Fernando Verdasco (ESP)[9] Vrouwenenkel – 2de Ronde Virginie Razzano (FRA) – Maria Sharapova (RUS)[14] Mannenenkel – 2de Ronde Ivan Dodig (CRO) – Novak Djokovic (SRB)[3]

Margaret Court Arena Vanaf 01:00

Mannenenkel – 2de Ronde Tomas Berdych (CZE)[6] – Philipp Kohlschreiber (GER)
Vrouwenenkel – 2de Ronde Andrea Hlavackova (CZE) – Victoria Azarenka (BLR)[8] Vrouwenenkel – 2de Ronde Rebecca Marino (CAN) – Francesca Schiavone (ITA)[6] Vrouwenenkel – 2de Ronde Na Li (CHN)[9] – Evgeniya Rodina (RUS)

Niet voor 09:00:

Mannenenkel – 2de Ronde Frederico Gil (POR) – Gael Monfils (FRA)[12]

Show Court 2 Vanaf 01:00

Vrouwenenkel – 2de Ronde Arantxa Rus (NED) – Svetlana Kuznetsova (RUS)[23] Mannenenkel – 2de Ronde Benoit Paire (FRA) – Ivan Ljubicic (CRO)[17] Vrouwenenkel – 2de Ronde Vesna Manasieva (RUS) – Marion Bartoli (FRA)[15] Mannenenkel – 2de Ronde Stanislas Wawrinka (SUI)[19] – Grigor Dimitrov (BUL)

Show Court 3 Vanaf 01:00

Mannenenkel – 2de Ronde Mardy Fish (USA)[16] – Tommy Robredo (ESP)
Mannenenkel – 2de Ronde Nicolas Almagro (ESP)[14] – Igor Andreev (RUS)
Vrouwenenkel – 2de Ronde Yanina Wickmayer (BEL)[21] – Anastasija Sevastova (LAT)
Vrouwenenkel – 2de Ronde Anne Keothavong (GBR) – Andrea Petkovic (GER)[30]

Court 5 Vanaf 01:00

Vrouwendubbel – 1ste Ronde Alize Cornet (FRA) Edina Gallovits – Hall (ROU) – Natalie Grandin (RSA) Vladimira Uhlirova (CZE)
Vrouwendubbel – 1ste Ronde Kirsten Flipkens (BEL) Mariya Koryttseva (UKR) – Bethanie Mattek Sands (USA) Meghann Shaughnessy (USA)[9] Vrouwendubbel – 1ste Ronde Kristina Barrois (GER) Angelique Kerber (GER) – Anna-Lena Groenefeld (GER) Patty Schnyder (SUI)
Mannendubbel – 1ste Ronde Dustin Brown (GER) Rogier Wassen (NED) – Dmitry Tursunov (RUS) Mischa Zverev (GER)

Court 6 Vanaf 01:00

Mannenenkel – 2de Ronde Florian Mayer (GER) – Kei Nishikori (JPN)
Mannenenkel – 2de Ronde Robin Haase (NED) – Juan Monaco (ARG)[26] Vrouwenenkel – 2de Ronde Tsvetana Pironkova (BUL)[32] – Monica Niculescu (ROU)
Mannendubbel – 1ste Ronde Bob Bryan (USA) Mike Bryan (USA)[1] – Scott Lipsky (USA) Rajeev Ram (USA)

Court 7 Vanaf 01:00

Vrouwendubbel – 1ste Ronde Liezel Huber (USA) Nadia Petrova (RUS)[3] – Daniella Dominikovic (AUS) Jessica Moore (AUS)
Vrouwendubbel – 1ste Ronde Elena Vesnina (RUS) Vera Zvonareva (RUS)[13]- Monique Adamczak (AUS) Isabella Holland (AUS)
Mannendubbel – 1ste Ronde David Marrero (ESP) Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) – Lukas Dlouhy (CZE) Paul Hanley (AUS)[7] Mannenenkel – 2de Ronde Albert Montanes (ESP)[25] – Xavier Malisse (BEL)

Klik hier voor het vervolg..

#advertentie
Bet365 Sport
Nummer één voor sportweddenschappen
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl
Back To Top