Speelschema EK voetbal 2020

Speelschema EK voetbal: programma, stand en uitslagen EURO 2020 | Het Europees kampioenschap voetbal wordt van vrijdag 12 juni t/m zondag 12 juli 2020 verspreid over Europa gespeeld. Maar liefst 24 landen nemen deel aan het EK. Niet alleen de nummers een en twee van iedere groep gaan door, maar ook de vier beste nummers drie. Dat houdt in dat er na de groepsfase ‘slechts’ acht afvallers zijn.

Onderstaand het volledige speelschema EK 2020, de groepsindeling, uitslagen en stand. De winnaars van de Nations League play-offs die het schema compleet moeten maken, zijn na 31 maart bekend.

Onderaan deze pagina het speelschema van alle EK wedstrijden op volgorde van datum en tijd

Speelschema EK voetbal 2020

Stand EK voetbal 2020

Groep F is de groep des doods; Duitsland (wereldkampioen 2014) zal zich in die poule staande moeten weten te houden tegen Frankrijk (regerend wereldkampioen) en Portugal (regerend Europees kampioen). Favoriet om het EK 2020 te winnen is Engeland, op de voet gevolgd door België en Frankrijk. Lees ook: wedden op EK voetbal 2020. Wat is jouw voorspelling voor het EK?

Groep A

Turkije 0 – Italië 0 – Wales 0 – Zwitserland 0

Groep B

Denemarken 0 – Finland 0 – België 0 – Rusland 0

Groep C

Nederland 0 – Oekraïne 0 – Oostenrijk 0 – Play-off D (A) 0

Groep D

Engeland 0 – Kroatië 0 – Play-off C 0 – Tsjechië 0

Groep E

Spanje 0 – Zweden 0 – Polen 0 – Play-off B 0

Groep F

Portugal 0 – Frankrijk 0 – Duitsland 0 – Play-off A (D) 0

Programma EK voetbal 2020

Programma groepswedstrijden EK 2020

Speelschema Groep A
#DatumTijdThuisUitUitslag
1 Romevr 12 juni21:00TurkijeItaliëxx
2 Bakuza 13 juni17.00WalesZwitserlandxx
13 Bakuwo 17 juni20.00TurkijeWalesxx
14 Romewo 17 juni21.00ItaliëZwitserlandxx
25 Bakuzo 21 juni20.00ZwitserlandTurkijexx
26 Romezo 21 juni18.00ItaliëWalesxx

Speelschema Groep B
#DatumTijdThuisUitUitslag
3 Kopenhagenza 13 juni18.00DenemarkenFinlandxx
4 St Petersburgza 13 juni22.00BelgiëRuslandxx
15 St Petersburg wo 17 juni16.00FinlandRuslandxx
16 Kopenhagendo 18 juni18.00DenemarkenBelgiëxx
27 Kopenhagenma 22 juni21.00RuslandDenemarkenxx
28 St Petersburg ma 22 juni22.00FinlandBelgiëxx

Speelschema Groep C
#DatumTijdThuisUitUitslag
5 Amsterdamzo 14 juni21.00NederlandOekraïnexx
6 Boekarestzo 14 juni19.00Oostenrijkxxxx
17 Amsterdamdo 18 juni21.00NederlandOostenrijkxx
18 Boekarestdo 18 juni16.00Oekraïnexxxx
29 Amsterdamma 22 juni18.00xxNederlandxx
30 Boekarestma 22 juni19.00OekraïneOostenrijkxx

Speelschema Groep D
#DatumTijdThuisUitUitslag
7 Londenzo 14 juni14.00EngelandKroatiëxx
8 Glasgowma 15 juni15.00xxTsjechiëxx
19 Glasgowvr 19 juni17.00KroatiëTsjechiëxx
20 Londenvr 19 juni20.00Engelandxxxx
31 Glasgowdi 23 juni20.00Kroatiëxxxx
32 Londendi 23 juni20.00TsjechiëEngelandxx

Speelschema Groep E
#DatumTijdThuisUitUitslag
9 Bilbaoma 15 juni21.00SpanjeZwedenxx
10 Dublinma 15 juni17.00Polenxxxx
21 Dublinvr 19 juni14.00Zwedenxxxx
22 Bilbaoza 20 juni21.00SpanjePolenxx
33 Bilbaowo 24 juni18.00xxSpanjexx
34 Dublinwo 24 juni17.00ZwedenPolenxx

Speelschema Groep F
#DatumTijdThuisUitUitslag
11 Boedapestdi 16 juni18.00xxPortugalxx
12 Münchendi 16 juni21.00FrankrijkDuitslandxx
23 Boedapestza 20 juni15.00xxFrankrijkxx
24 Münchenza 20 juni18.00PortugalDuitslandxx
35 Boedapestwo 24 juni21.00PortugalFrankrijkxx
36 Münchenwo 24 juni21.00Duitslandxxxx

Speelschema EK voetbal achtste finales

Speelschema achtste finales EK 2020
#DatumTijdThuisUitUitslag
37 Londenza 27 juni21.001A2Cxx
38 Amsterdamza 27 juni18.002A2Bxx
39 Bilbaozo 28 juni21.001B3A/D/E/Fxx
40 Boedapestzo 28 juni18.001C3D/E/Fxx
41 Boekarestma 29 juni21.001F3A/B/Cxx
42 Kopenhagenma 29 juni18.002D2Exx
43 Glasgowdi 30 juni21.001E3A/B/C/Dxx
44 Dublindi 30 juni18.001D2Fxx

Programma EK voetbal kwartfinales

Speelschema kwartfinales EK 2020
#DatumTijdThuisUitUitslag
45 St Petersburgvr 3 juli19.00W41W42xx
46 Münchenvr 3 juli21:00W39W37xx
47 Bakuza 4 juli20:00W40W38xx
48 Romeza 4 juli21:00W43W44xx

Speelschema EK voetbal halve finales

Speelschema halve finales EK 2020
#DatumTijdThuisUitUitslag
49 Londendi 7 juli20:00W45W46xx
50 Londenwo 8 juli20:00W48W47xx

Finale EK voetbal 2020

Speelschema finale EK 2020
#DatumTijdThuisUitUitslag
51 Londenzo 12 juli20:00W49W50xx

Speelschema EK voetbal op datum

Groepsfase

Vrijdag 12 juni 2020
A 21.00 Turkije – Italië

Zaterdag 13 juni 2020
A 15.00 Wales – Zwitserland
B 18.00 Denemarken – Finland
B 21.00 België – Rusland

Zondag 14 juni 2020
D 15.00 Engeland – Kroatië
C 18.00 Oostenrijk – Play-off D (A)
C 21.00 Nederland – Oekraïne

Maandag 15 juni 2020
D 15.00 Play-off C – Tsjechië
E 18.00 Polen – Play-off B
E 21.00 Spanje – Zweden

Dinsdag 16 juni 2020
F 18.00 Play-off A (D) – Portugal
F 21.00 Frankrijk – Duitsland

Woensdag 17 juni 2020
B 15.00 Finland – Rusland
A 18.00 Turkije – Wales
A 21.00 Italië – Zwitserland

Donderdag 18 juni 2020
C 15.00 Oekraïne – Play-off D (A)
B 18.00 Denemarken – België
C 21.00 Nederland – Oostenrijk

Vrijdag 19 juni 2020
E 15.00 Zweden – Play-off B
D 18.00 Kroatië – Tsjechië
D 21.00 Engeland – Play-off C

Zaterdag 20 juni 2020
F 15.00 Play-off A (D) – Frankrijk
F 18.00 Portugal – Duitsland
E 21.00 Spanje – Polen

Zondag 21 juni 2020
A 18.00 Italië – Wales
A 18.00 Zwitserland – Turkije

Maandag 22 juni 2020
C 18.00 Oekraïne – Oostenrijk
C 18.00 Play-off D (A) – Nederland
B 21.00 Finland – België
B 21.00 Rusland – Denemarken

Dinsdag 23 juni 2020
D 21.00 Tsjechië – Engeland
D 21.00 Kroatië – Play-off C

Woensdag 24 juni 2020
E 18.00 Zweden – Polen
E 18.00 Play-off B – Spanje
F 21.00 Play-off A (D) – Duitsland
F 21.00 Portugal – Frankrijk

Achtste finales EK 2020

Zaterdag 27 juni 2020
18.00 2A – 2B
21.00 1A – 2C

Zondag 28 juni 2020
18.00 1C – 3D/E/F
21.00 1B – 3 A/D/E/F

Maandag 29 juni 2020
18.00 2D – 2E
21.00 1F – 3A/B/C

Dinsdag 30 juni 2020
18.00 1D – 2F
21.00 1E – 3A/B/C/D

Kwartfinales EK

Vrijdag 3 juli 2020
18.00 winnaar 41 – winnaar 42
21.00 winnaar 39 – winnaar 37

Zaterdag 4 juli 2020
18.00 winnaar 40 – winnaar 38
21.00 winnaar 43 – winnaar 44

Halve finales EURO 2020

Dinsdag 7 juli 2020
21.00 winnaar 46 – winnaar 45

Woensdag 8 juli 2020
21.00 winnaar 48 – winnaar 47

Finale EK 2020

Zondag 12 juli 2020
21.00 winnaar 49 – winnaar 50